Inside of living. Найпоширенiшi питання

Поспілкувавшись з журналістом  Районки - Денисом, я вирішила викласти наше письмове інтерв′ю тут, це як раз і є напоширеніші питання, які задають нам з Олею!

Як у вас з’явилась ідея створити проект «Inside of Living»?

Ідея створення проекту належить Олі. Якось ввечері ми гуляли і я запропонувала створити якийсь дуже крутий проект, вона сказала, що давно виношує ідею пройти всю Україну пішки, я відразу погодилась і ми стали планувати цей проект.

Як готувалися до майбутнього пішого походу?

Морально і фізично. Морально – хотіли максимально все продумати заздалегідь, урахувати все, розуміли, що не будемо вдома 3 місяці, хотіли закрити всі справи, всіх друзів і родичів пообнімати, накопити грошей, хотіли щоб до нас приєднувались, тому анонсували проект, зустрічались з великою кількістю людей, які допомагали з реалізацією, все не перерахувати. Фізично, тобто ми ходили пішки по Дніпропетровську, так я познайомилась з класними людьми, бо ми запрошували охочих ходити разом містом.

І чому саме пішого? А не на велосипедах, наприклад? Було б зручніше.

Подорожувати можна по-різному, ми захотіли саме так, велосипедом то вже інший проект має бути. Якщо б ми їхали, то не зустріли б тих людей, з якими познайомились і навпаки. У таких проектів різні цілі, різний погляд на все, вони всі мають бути!

Довго збирали команду і чи одразу всі погодилися?  До речі, скільки вас було?

Ми з Олею були незмінними учасниками, окрім нас було 12 учасників (11 хлопців, 1 дівчина) і 2 собаки. Команда збиралась частково заздалегідь, частково приєдналась по ходу проекту. Багато хто не зміг до нас доїхати з різних причин, заявки подавали ще близько 30 осіб.

Який з днів для вас був найтяжчим і чим саме?

У нас все етапами було. Перший місяць важкий, як раз до Києва, це була наша адаптація, було дуже важко фізично і морально, було ще холодно. Особливо згадуємо перші дні, де все незвичним і дивним здавалось і останні, коли я вже уявляла себе вдома і думала чим буду займатись. Також важкий день був, коли ми з Олею і Марусею вийшли з Івано-Франківська самі, було дуже спекотно і у нас були не підйомні рюкзаки, по 22 кг без води.

А який ви вважаєте найкращим і чому?

Веселих днів було дуже багато, це все з 40 днів до 80 десь (з Київа до Івано-Франківська). Взагалі, запам’ятався кожен день! Передивляємось фото і поринаємо у спогади.

Чи були у вас якісь рекорди проекту?

Кожен пройдений день – рекорд :). Рекорд в кілометрах – 50 за 1 день!

Який був фінансовий ліміт вашої подорожі? Завжди вкладалися в нього?

У всіх він був різний, в основному до 100 грн на день, ми не завжди вкладались, бо треба було себе якось підбадьорювати у спеку і магазини на кожному кроці давали нам змогу це робити)

Як до вас в команду потрапила вже відома Маруся і що з нею зараз?

Вона пішла нас проводжати, ми зупинялись у її господарів у с. Завалля Хмельницької області, дійшла вона з нами до с.Барвінок, під Ужгородом. Вона успішно народила цуценят і повернулась додому.

Як ви обирали визначне місце, яке планували відвідати?

Ми з Олею визначили маршрут, звідки старт, де фініш, через які міста йдемо і потім гуглили. Оля розробила цілісний маршрут, ми знали все напевне, які у нас будуть села, скільки кілометрів ми проходимо кожного дня, які там є визначні місця.

Яке місто або ж визначна пам’ятка вам сподобалась найбільше?

Більш за всіх згадується: Опішня, Переяслів-Хмельницький, Вінниця, Кам”янець-Подільський, Івано-Франківськ, печера Атлантида у с.Завалля, Карпати, водоспад Нирків, кінець проекту, коли ми йшли по Ужгороду до кордону з прапорами!

Які ваші враження від результату проекту? Чи змінив він якось вас, бо ж треба було вдосталь мати фізичних і емоційних сил вам, як для дівчат?

Враження не забутні, найкращі дні мого життя. Проект змінив кожного учасника, який був у проекті, особливо нас з Олею. Дійсно, треба мати багато сил, коли йдеш до своєї цілі! Ми витримали і я пишаюсь нами!


З НАЙБЛИЖЧИХ ПЛАНІВ: ми з Олею готуємось до фотовиставки проекту Іnside of living, яка відбудеться в Дніпрі і Харкові (далі, можливо, будуть і інші міста), фотовиставка буде прикріплена нашою творчою зустріччю. Плануємо на вересень.

Почитать и посмотреть о путешествии можно здесь:
вконтакте
facebook
youtube

1438251569_dsc_0316 1438251592_dsc_0319

Добавить комментарий