Мої вихiднi в Днiпрi

Майже 3 дні провела в Дніпрі і отримала повне перезавантаження! Всі, хто мене бачать, кажуть, що я як новенька, швидко вилікувалась! Це правда! Я вилікувана на любові, піклування, увазі! Коли людина оточена цим, то місця для хвороби немає. Я їхала позавчора в Днепр ще слабенька, трохи переживала, бо вперше була б одна. В неділю ще хромала, на обличчі була купа подряпин, але  поставила собі установу: я здорова!

В понеділок знову користувалась послугою blablacar.com і доїхала швидко і комфортно, правда, якщо чесно, трохи хвилювалась, бо вперше їхала одна після ДТП. По дорозі познайомилась з гарною людиною — Сашком, він з Донецька, живе в Дніпрі, студент, розговорились. В той день була неймовірна спека… в мене ще запаморочення було невелике, слабкість. Відразу я поїхала до Олі Соловйової (ми разом пройшли Україну), трохи поговорили і я забрала частину своїх речей.

Я подумала, що давно не ходила пішки, багато часу проводила вдома на дивані через хворобу і пішла до лікаря пішки (це приблизно 6 зупинок, декілька км), йшла 1 годину. Собі я слабкою не видавалась після такої дистанції з моїм самовідчуттям! Ще одна невеличка перемога, правда я ледве дійшла… На спині рюкзак (близько 5 кг), в руках здоровений пакет і моя психологічна ціль. ЇЇ подолано!

Лікарка замінила мені дугу (в мене мала б бути на 2 рівні більше дуга та не можна сильно давити на травмовані зуби, тому мені поставили лише на 1 рівень вище), поміняла лігатуру. Через те, що я пробула там 1,5 години замість 15 хвилин, я запізнилась на наступні зустрічі…

Наступна зустріч з класною людиною, звати його Федір, він показав мені дуже круте приміщення і запропонував провести в ньому творчу зустріч. Воно дуже сильно мені сподобалось і я обов′язково напишу про нього більш детально в наступних статтях.

Потім я поїхала додому, залишила речі, прийняла душ і полетіла на зустріч з близькими мені людьми. Всі вони ходили на мій останній акторсько-психологічний курс, за місяць вони так звикли один до одного, що стали справжніми друзями, збираються і грають у настільні ігри. Молодці! Ми трохи посиділи в центрі та пішли гуляти набережною. Вперше після проекту я там погуляла, як же я скучила!

Вівторок пройшов не так насичено, але теж продуктивно: зустрічі ділові і з друзями, навіть було вікно посеред дня і я встигла трохи придрімати. :)
Назад не могла замовити машину, бо з Дніпра на Харків всі їдуть до Москви, в основному, якщо ти не замовив собі місце зазделегідь, то ймовірності мало або за 200 грн. Після 15 номерів я вже почала дивитися машини на ранок чт, мені пощастило і водій зателефонував на 17:00 ср.

В середу я відремонтувала свій ніготь, який був трохи здертий від падіння і поставила брекети на нижню щелепу, тепер в мене точно пішла робота над виправленням моєї щелепи! 3 роки і в мене будуть рівнесенькі зуби, залишилось зовсім трохи чекати! :)

Всім гарних і продуктивних днів і вихідних! Дякую тобі, Дніпро, за людей, ти мене зцілив! Дякую всім, хто підтримав! З мене любов!

DSC05832 DSC05833
DSC05834 DSC05835

Мои личные страницы:

instagram
вконтакте
facebook

Добавить комментарий